Standaard 12 V
LED-reflector GU4
3x184lm 3x1,8W 2700K Zilver
3x184lm 3x1,8W 2700K Zilver
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Ideaal voor het aanbrengen van lichtaccenten in woonruimtes
- Gericht licht
Standaard 12 V LED-reflector GU4 3x184lm 3x1,8W 2700K Zilver
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Ideaal voor het aanbrengen van lichtaccenten in woonruimtes
- Gericht licht
- Efficiënte LED-techniek

| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 37 mm |
| Diameter | 35 mm |
| Gewicht netto | 58 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Bouwvorm lamp | Reflector |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Glas |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energieverbruik | 2 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Lichtstroombehoud aan het einde van de nominale levensduur | 94 % |
| Aantal schakelcycli vóór een voortijdig defect >= | 50000 |
| Levensduur | 15000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Nominale lichtstroom | 184 lm |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Uitstraalhoek | 36 ° |
| Lichtsterkte | 310 cd |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Nee |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Lichtbron |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 20 W |
| Sokkel/Lampvoet | GU4 |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 1,8 W |
| Toepassingen uitrusting | 3x |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 12 V |
| Soort spanning | AC / DC |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 3 VA |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



























