Artikelnummer:
94731
LED-tuinspots
insectvriendelijk
IP65 rond 92mm 2200K 4,3W 320lm 230V 38° Zwart Metaal
IP65 rond 92mm 2200K 4,3W 320lm 230V 38° Zwart Metaal
€ 46,95*
incl. btw
- bescherming van insecten door bewust gebruik van de kleurtemperatuur
- De gouden lichtkleur zorgt voor een gezellige sfeer zoals bij kaarslicht
- Kleurtemperatuur: 2200 K - goudlicht
LED-tuinspots Spot insectvriendelijk IP65 rond 92mm 2200K 4,3W 320lm 230V 38° Zwart Metaal
De verstelbaarheid van de tuinspot verlicht bloemen, struiken en bomen in warm goudkleurig licht. Indien gewenst kunnen de armaturen voor de badkamer ook zonder spike gebruikt worden als opbouwspot voor het verlichten van gevels, tuinhuisjes en terrassen. De meegeleverde fluorescentielampen kunnen indien nodig worden vervangen. De Spot heeft een lichtkleur van 2.200 K, wat buiten de waarneembare gebieden ligt voor insecten, wat betekent dat ze aanzienlijk minder worden aangetrokken door de lichtbron. Het warme gouden licht creëert een aangename sfeer rond het huis.
- bescherming van insecten door bewust gebruik van de kleurtemperatuur
- De gouden lichtkleur zorgt voor een gezellige sfeer zoals bij kaarslicht
- Kleurtemperatuur: 2200 K - goudlicht
- IP-bescherming: IP65 - straalwaterdicht
- Geschikt voor gebruik buitenshuis
- Voor een gezellige en insectvriendelijke avondverlichting
- Goudkleurig licht – trekt minder insecten aan en zorgt voor een aangename sfeerverlichting rondom het huis
- LED-verlichtingsmiddel in de levering begrepen
- Efficiënte LED-techniek
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 92 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 320 mm |
| Gewicht netto | 632 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Bouwvorm lamp | Reflector |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Vloermontage |
| Aansluitingen | |
|---|---|
| Stekker | Stekker met randaarding (type EF-CEE 7/7) |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | F |
| Energieverbruik | 5 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 15000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 320 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Uitstraalhoek | 38 ° |
| Kleurtemperatuur | Gouden licht, 2200 K |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Uitstraalhoek naar | 38 ° |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 4,3 W |
| Lichteigenschap | Inclusief vervangbare lichtbron |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 30 W |
| Sokkel/Lampvoet | GU10 |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | zwenkbaar/kantelbaar |
| Dimbaar | Nee |
| Max. vermogen | max. 10 W |
| IP Bescherming | IP65 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse I |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 1 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door de eindgebruiker. |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



































