Artikelnummer:
28737
€ 21,95*
incl. btw
- Reflector
- Gericht licht
- Efficiënte LED-techniek
Grow Green Edition Filament 230 V LED-reflector PAR38 200lm 6,5W 1300K Zilver/Groeilicht
Door een speciaal kleurenspectrum bevordert de LED Reflector plantenlamp de groei van planten in binnenruimtes. Het voordeel hiervan is dat planten overal in de ruimte kunnen worden geplaatst, geheel zonder daglicht. Het hoogwaardige en volledig uit glas bestaande verlichtingsmiddel is de perfecte aanvulling op urban jungle plantenlampen.
- Reflector
- Gericht licht
- Efficiënte LED-techniek

| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 120 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 148 mm |
| Gewicht netto | 77 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Bouwvorm lamp | Reflector |
| Kleur | Groeilicht, Zilver |
| Materiaal | Glas |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energieverbruik | 7 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Lumenbehoud 6.000 uur | 85 % |
| Aantal schakelcycli vóór een voortijdig defect >= | 50000 |
| Levensduur | 15000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 200 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 20 Ra |
| Uitstraalhoek | 115 ° |
| Kleurtemperatuur | Gouden licht, 1300 K |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 6,5 W |
| Lichteigenschap | Lichtbron |
| Sokkel/Lampvoet | E27 |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | vast |
| Dimbaar | Nee |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |
























