Artikelnummer:
94928
LED-hanglamp3-Step-Dim
LED-hanglamp 3-Step-Dim Melira 2700K 1690lm 24W Zwart mat/Goud
2700K 1690lm 24W Zwart mat/Goud
2700K 1690lm 24W Zwart mat/Goud
€ 133,00*
incl. btw
- Elegant ringontwerp in trendy goudkleur
- Sfeervol lichteffect door combinatie van indirect en direct licht
- Combineerbaar met de armaturen uit de Melira-serie
LED-hanglamp 3-Step-Dim Melira 2700K 1690lm 24W Zwart mat/Goud
Opvallend met een luxueus tintje! De armatuurserie Melira maakt indruk met haar elegante ringdesign in de trendy kleuren geborsteld goud en zwart mat. De tafel-, vloer-, pendel-, wand- en Deckarmaturen in de serie kunnen flexibel worden gecombineerd om een uniform verlichtingsconcept te creëren. Met een ringdiameter van 380 mm verleent de hanglamp moderne woonruimtes een stijlvolle en expressieve elegantie. Ze kan eenvoudig en subtiel in hoogte worden versteld - zonder gereedschap! Het samenspel van indirect licht naar boven en direct licht naar beneden creëert een sfeervol lichteffect. De geïntegreerde leds in de armaturen voor de badkamer, die een warmwit licht van 2700 K uitstralen, zorgen voor een aangename lichtsfeer. De helderheid kan naar wens worden gedimd tot 3 niveaus (100%, 40% of 10%) met een standaard wandschakelaar.
- Elegant ringontwerp in trendy goudkleur
- Sfeervol lichteffect door combinatie van indirect en direct licht
- Combineerbaar met de armaturen uit de Melira-serie
- Voor een stijlvolle en expressieve elegantie voor moderne woonruimtes
- Pendels eenvoudig en zonder gereedschap in hoogte verstelbaar
- Met de gewone lichtschakelaar in 3 trappen dimbaar
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Ringdiameter: 380 mm
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 1200 mm |
| Diameter | 380 mm |
| Pendellengte | 15-120 cm |
| Gewicht netto | 976 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Kleur | Goud, Zwart mat |
| Materiaal | Metaal |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Plafondmontage |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (LED Module) | F |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Nominale lichtstroom | 1690 lm |
| lichtstroom LED-module | 3130 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 90 Ra |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| Dimmeregeling | met normale lichtschakelaar in 3 stappen dimbaar |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 180 W |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 24 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 2 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur.|5 bedrijfsapparaat kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur. |
| Opgenomen vermogen | 27 W |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 27,6 VA |
| Trafo hoogte | 28 mm |
| Trafo breedte | 43 mm |
| Trafo diepte | 139 mm |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |































