Artikelnummer:
94925
LED-tafellamp3-Step-Dim
LED-tafellamp 3-Step-Dim Melira 2700K 580lm 10W Zwart mat/Goud
2700K 580lm 10W Zwart mat/Goud
2700K 580lm 10W Zwart mat/Goud
€ 112,00*
incl. btw
- Elegant ringontwerp in trendy goudkleur
- Sfeervol lichteffect door combinatie van indirect en direct licht
- Combineerbaar met de armaturen uit de Melira-serie
LED-tafellamp 3-Step-Dim Melira 2700K 580lm 10W Zwart mat/Goud
Opvallend met een luxueus tintje! De armatuurserie Melira maakt indruk met zijn elegante ringdesign in de trendy kleuren geborsteld goud en zwart mat. De tafel-, vloer-, pendel-, wand- en Decklampen in de serie kunnen flexibel worden gecombineerd om een uniform verlichtingsconcept te creëren. De LED-tafellamp Melira verleent moderne woonruimtes een stijlvolle en expressieve elegantie. Het samenspel van indirect licht naar boven en direct licht naar beneden creëert een sfeervol lichteffect. De geïntegreerde leds in de armaturen voor de badkamer, die een warmwit licht van 2700 K uitstralen, zorgen voor een aangename lichtsfeer. De armaturen voor de badkamer kunnen worden in- en uitgeschakeld met de snoerschakelaar en de helderheid kan in 3 stappen worden gedimd (100%, 60% of 20%). De armaturen voor de badkamer hebben een stoffen kabel in een bijpassende kleur. De stekker kan worden omgezet voor gebruik in de EU of UK met behulp van het Click System.
- Elegant ringontwerp in trendy goudkleur
- Sfeervol lichteffect door combinatie van indirect en direct licht
- Combineerbaar met de armaturen uit de Melira-serie
- Voor een stijlvolle en expressieve elegantie voor moderne woonruimtes
- Helderheid instelbaar op 3 standen
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Ringdiameter: 300 mm
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 375 mm |
| Diameter | 300 mm |
| Gewicht netto | 2160 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Kleur | Goud, Zwart mat |
| Materiaal | Metaal |
| Stoffen kabel | Stoffen kabel |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Tafelblad |
| Aansluitingen | |
|---|---|
| Met stekkertrafo | Met stekkertransformator incl. EU-/UK-stekker |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (LED Module) | F |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Nominale lichtstroom | 580 lm |
| lichtstroom LED-module | 1160 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 90 Ra |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| Dimmeregeling | met geïntegreerde schakelaar in 3 stappen dimbaar |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 81 W |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 10 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 2 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur.|4 bedrijfsapparaat kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door de eindgebruiker. |
| Opgenomen vermogen | 12,5 W |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 25,5 VA |
| Trafo hoogte | 75 mm |
| Trafo breedte | 40,5 mm |
| Trafo diepte | 80 mm |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |






























