Artikelnummer:
97474
URailToebehoren
Pendeladapter
Chroom mat
Chroom mat
€ 10,95*
incl. btw
- Oppervlak/kleur: chroom mat
- URail pendeladapter incl. montagehandleiding
URail Toebehoren Pendeladapter Chroom mat
Met dit handige toebehoren kan de kabellengte van de hanglamp worden ingekort. Rol hiervoor eenvoudig de te lange kabel op in de adapter.
- Oppervlak/kleur: chroom mat
- URail pendeladapter incl. montagehandleiding
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 26 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 135 mm |
| Gewicht netto | 36 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Chroom mat |
| Materiaal | Kunststof |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Plafondmontage |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | geen |
| Lichteigenschap | Zonder lichtbron |
| Techniek | Toebehoren zonder lampen |
| Verstelbaarheid | vast |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| 850°C test | 850°C test |
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |
























