Artikelnummer:
95657
URailToebehoren
Pendeladapter
Zwart mat
Zwart mat
€ 10,95*
incl. btw
- Oppervlak/kleur: zwart mat
- URail pendeladapter incl. montagehandleiding
URail Toebehoren Pendeladapter Zwart mat
Met dit handige toebehoren kan de kabellengte van de hanglamp worden ingekort. Rol hiervoor eenvoudig de te lange kabel op in de adapter.
- Oppervlak/kleur: zwart mat
- URail pendeladapter incl. montagehandleiding
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 26 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 135 mm |
| Gewicht netto | 31 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Zwart mat |
| Materiaal | Kunststof |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | geen |
| Lichteigenschap | Zonder lichtbron |
| Techniek | Toebehoren zonder lampen |
| Verstelbaarheid | vast |
| IP Bescherming | IP20 |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |
























