€ 50,95*
incl. btw
- Uitbreidingsset inclusief LED-strips (3 x 100 cm) en verdeler
- Uitbreiding voor de MaxLED Stair installatieset
- Totaal systeem: uitbreidbaar van 1 tot 18 treden
MaxLED Stair LED Strip uitbreiding 3x 1m 3x0,6W 3x192lm 2700K
In combinatie met de installatieset vormt deze MaxLED Trap uitbreidingssets een compleet systeem voor stijlvolle trapverlichting. De bewegingsmelders met draadloze functie, die het licht automatisch in- en uitschakelen om struikelgevaar in het donker te voorkomen, zorgen voor een hoog veiligheidsniveau. De set bevat 3 x 100 cm lange strips en een verdeler (T-splitter) voor bedrading langs de trap. De strips kunnen onder de treden worden geïnstalleerd. Het System kan flexibel worden uitgebreid van 1 - 18 treden. De LightWave"-functie kan worden geactiveerd voor een indrukwekkend verlichtingseffect. Het System is compatibel met MaxLED Connectorzodat MaxLED verbindungen (bijv. 70575) gebruikt kunnen worden via plug &
- Uitbreidingsset inclusief LED-strips (3 x 100 cm) en verdeler
- Uitbreiding voor de MaxLED Stair installatieset
- Totaal systeem: uitbreidbaar van 1 tot 18 treden
- Compatibel met de MaxLED-connectoren
- Indrukwekkend lichteffect dankzij de “LightWave”-functie

| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 2 x T: 8 mm |
| Lengte | 1 m |
| Gewicht netto | 100 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Koper |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Universeel |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 20000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Nominale lichtstroom | 192 lm |
| lichtstroom LED-module | 64 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| Dimmeregeling | met optionele systeemcomponenten |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 0,6 W |
| Toepassingen uitrusting | 3x |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |

























