€ 20,95*
incl. btw
- Uitbreidingsset inclusief LED-strip (1 x 100 cm) en verdeler
- Uitbreiding voor de MaxLED Stair installatieset
- Totaal systeem: uitbreidbaar van 1 tot 18 treden
MaxLED Stair LED Strip uitbreiding 1m 0,6W 64lm 2700K
In combinatie met de installatieset vormt deze MaxLED Trap uitbreidingssets een compleet systeem voor stijlvolle trapverlichting. De bewegingsmelders met draadloze functie, die het licht automatisch in- en uitschakelen om struikelgevaar in het donker te voorkomen, zorgen voor een hoog veiligheidsniveau. De set bevat een 100 cm lange LED strip en een verdeler (T-splitter) voor bedrading langs de trap. De strip kan onder de traptrede worden geïnstalleerd. Het System kan flexibel worden uitgebreid van 1 tot 18 treden. De LightWave"-functie kan worden geactiveerd voor een indrukwekkend verlichtingseffect. Het System is compatibel met de MaxLED Connectorzodat de MaxLED verbindungen (bijv. 70575) gebruikt kunnen worden via plug &
- Uitbreidingsset inclusief LED-strip (1 x 100 cm) en verdeler
- Uitbreiding voor de MaxLED Stair installatieset
- Totaal systeem: uitbreidbaar van 1 tot 18 treden
- Compatibel met de MaxLED-connectoren
- Indrukwekkend lichteffect dankzij de “LightWave”-functie

| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 2 x T: 8 mm |
| Lengte | 1 m |
| Gewicht netto | 56 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Koper |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Universeel |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 20000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Nominale lichtstroom | 64 lm |
| lichtstroom LED-module | 64 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| Dimmeregeling | met optionele systeemcomponenten |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 0,6 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |

























