LED-plafondlampSmart Home Zigbee 3.0
Tulga
Tunable White 1600lm / 0lm 19W / 9W Antraciet dimbaar
Tunable White 1600lm / 0lm 19W / 9W Antraciet dimbaar
- Backlight-techniek voor nog elegantere, bijna zwevende verlichting
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit tot 6500 K - daglichtwit
- Armaturen van vilt zijn duurzaam en geluiddempend
LED-plafondlamp Smart Home Zigbee 3.0 Tulga Tunable White 1600lm / 0lm 19W / 9W Antraciet dimbaar
- Backlight-techniek voor nog elegantere, bijna zwevende verlichting
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit tot 6500 K - daglichtwit
- Armaturen van vilt zijn duurzaam en geluiddempend
- Minimalistisch, technisch gereduceerd design
- Duurzaam gerecycled materiaal (ten minste 60% gerecycled gehalte in het vilt)
- Kan worden gebruikt met Smart Home Gateways die een Zigbee-interface hebben
- Bestuurbaar met Smart Home Zigbee afstandsbediening
- Verder via de lichtschakelaar in- en uitschakelbaar
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 450 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 50 mm |
| Gewicht netto | 1725 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal, Vilt, Kunststof |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | F |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 1600 lm |
| Kleurverandering | Tunable White |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 90 Ra |
| Kleurtemperatuur tot | 6500 K |
| Kleurtemperatuur | Warmwit tot Daglichtwit, 2700 K |
| lichtstroom LED-module | 2850 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimmeregeling | met Smart Home |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 19 W |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 190 W |
| Compatibel Smart Home techniek | Zigbee |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | vast |
| Dimbaar | Ja |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 2 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur.|5 bedrijfsapparaat kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur. |
| Opgenomen vermogen | 36 W |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 36,8 VA |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |
| Smart Home | |
|---|---|
| Protocoltype | Zigbee 3.0 |
| Radiofrequentie | 2,4 GHz |
| Radiobereik (Vrij veld) | 20 m |
| Compatibele smart home-systemen | Amazon Echo Smart Speaker met Zigbee 3.0-interface|Philips Hue Bridge 2 en Pro (behalve Hue Entertainment) |













































