- Set bevat 3x 28714
- Kleurtemperatuur: 2500 K - warmwit
- Allroundlamp voor licht rondom
Vintage Edition Standaard 230 V LED-gloeilamp E27 3x500lm 3x4,7W 2500K Goud
- Set bevat 3x 28714
- Kleurtemperatuur: 2500 K - warmwit
- Allroundlamp voor licht rondom

| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 106 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Gewicht netto | 135 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Bouwvorm lamp | Standaardvorm |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Glas |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse | F |
| Energieverbruik | 5 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Lichtstroombehoud aan het einde van de nominale levensduur | 75 % |
| Aantal schakelcycli vóór een voortijdig defect >= | 50000 |
| Lamplicht-stroomcontinuïteit bij 75% levensduur | 85 |
| Levensduur | 15000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Gouden licht, 2500 K |
| Nominale lichtstroom | 500 lm |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Nee |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Lichtbron |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 42 W |
| Sokkel/Lampvoet | E27 |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 4,7 W |
| Toepassingen uitrusting | 3x |
| Vervangbaar | 7 nicht betroffen. |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



























