Artikelnummer:
28949
Vintage EditionStandaard 230 V
LED-gloeilamp Non Dim
E27 230V 250lm 4,8W 1800K Goud
E27 230V 250lm 4,8W 1800K Goud
€ 8,55*
incl. btw
- Van hoogwaardig glas
- Warm en gezellig licht in de stijl van de kooldraad
- Efficiënte LED-techniek
Vintage Edition Standaard 230 V E27 Non Dim E27 230V 250lm 4,8W 1800K Goud
Deze allroundlamp met een vermogen van 4,8W geeft zijn licht in alle richtingen af. Zelfs grote lampenkappen worden gelijkmatig verlicht. De lamp heeft een aangename, gouden lichtkleur en past in elke normale E27-fitting.
- Van hoogwaardig glas
- Warm en gezellig licht in de stijl van de kooldraad
- Efficiënte LED-techniek

| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 60 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 106 mm |
| Gewicht netto | 29 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Bouwvorm lamp | Standaardvorm |
| Kleur | Goud |
| Materiaal | Glas |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energieverbruik | 4 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Lichtstroombehoud aan het einde van de nominale levensduur | 94 % |
| Levensduur | 15000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 250 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Kleurtemperatuur | Gouden licht, 1800 K |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 4,8 W |
| Lichteigenschap | Lichtbron |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 25 W |
| Sokkel/Lampvoet | E27 |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | vast |
| Dimbaar | Nee |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |
























