Artikelnummer:
94631
ULineRiem
Basisset
10m max. 150W Zwart
10m max. 150W Zwart
€ 255,00*
incl. btw
- Waardevolle set met aantrekkelijk prijsvoordeel
- ULine riem-systeem basisset
- Onzichtbare stroomgeleiding voor een strakke look zonder zichtbare kabels
ULine Riem Basisset 10m max. 150W Zwart
De 150 W-basisset van het ULine-system biedt een ideale basis voor een individueel lichtontwerp. De set is verkrijgbaar tegen een gereduceerde prijs en bestaat uit een 5 m (94630) / 10 m (94631) lange zwarte kabel, klemmen, de rechte beugel, eindkappen, afdekkappen, voeding, een transformatorafdekking en een krachtige transformator. Armaturen en extra beugels kunnen naar wens worden toegevoegd. Het ULine-riemsysteem is een innovatieve oplossing voor unieke lichtbelevingen in alle ruimtes en maakt een gerichte lichtregie op muren, plafonds en vloeren mogelijk.
- Waardevolle set met aantrekkelijk prijsvoordeel
- ULine riem-systeem basisset
- Onzichtbare stroomgeleiding voor een strakke look zonder zichtbare kabels
- Bevat: 5 m (94630) / 10 m (94631) gordel in zwart, 4x klem, 2x rechte houder, 2x eindkap, 2x afdekkap, voedingstrafo-afdekking en Trafo.
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 250 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 40 mm |
| Lengte | 10 m |
| Gewicht netto | 2014 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| inclusief verlichtingsmiddel | geen |
| Lichteigenschap | Zonder lichtbron |
| Techniek | Toebehoren zonder lampen |
| Max. vermogen | max. 150 W |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Vervangbaar | 5 bedrijfsapparaat kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur. |
| Spanning | 230/48 V |
| Trafo | |
|---|---|
| Vermogen trafo | 150 VA |
| Trafo hoogte | 30 mm |
| Trafo breedte | 38 mm |
| Trafo diepte | 225 mm |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |















