Artikelnummer:
94926
Staande LED-lamp3-Step-Dim
Melira
2700K 1570mm 1025lm ${Dimmbar_Namng} 17,5W Zwart mat/Goud
2700K 1570mm 1025lm ${Dimmbar_Namng} 17,5W Zwart mat/Goud
€ 173,00*
incl. btw
- Elegant ringontwerp in trendy goudkleur
- Sfeervol lichteffect door combinatie van indirect en direct licht
- Combineerbaar met de armaturen uit de Melira-serie
Staande LED-lamp 3-Step-Dim Melira 2700K 1570mm 1025lm ${Dimmbar_Namng} 17,5W Zwart mat/Goud
Een echte blikvanger met een luxe uitstraling! De Melira-lampenserie valt op door het chique ringontwerp in de trendkleuren geborsteld goud en zwart mat. Voor een uniform verlichtingsconcept kunnen de tafel-, staande, pendel-, wand- en plafondlampen uit de serie flexibel met elkaar worden gecombineerd. De staande lamp Melira geeft moderne woonruimtes een stijlvolle en expressieve elegantie. Het samenspel van indirect licht dat naar boven schijnt en direct licht naar beneden zorgt voor een sfeervol lichteffect. De geïntegreerde leds in de lichtringen zorgen voor een aangename lichtstemming en geven een warmwit licht van 2700 K af. Met de snoerschakelaar kun je de armatuur aan- en uitschakelen en de helderheid in 3 standen (100%, 60% of 20%) dimmen. Het armatuur heeft een bijpassende stoffen kabel. De stekker kun je via een kliksysteem omzetten voor EU of UK.
- Elegant ringontwerp in trendy goudkleur
- Sfeervol lichteffect door combinatie van indirect en direct licht
- Combineerbaar met de armaturen uit de Melira-serie
- Voor een stijlvolle en expressieve elegantie voor moderne woonruimtes
- Helderheid instelbaar op 3 standen
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Ringdiameter: 380 mm
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 380 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 1570 mm |
| Gewicht netto | 3956 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Kleur | Goud, Zwart mat |
| Materiaal | Metaal |
| Stoffen kabel | Stoffen kabel |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Vloermontage |
| Aansluitingen | |
|---|---|
| Met stekkertrafo | Met stekkertransformator incl. EU-/UK-stekker |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | F |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 1025 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 90 Ra |
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| lichtstroom LED-module | 1920 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimmeregeling | met geïntegreerde schakelaar in 3 stappen dimbaar |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 17,5 W |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 121 W |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | vast |
| Dimbaar | Ja |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 2 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door een elektromonteur.|4 bedrijfsapparaat kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door de eindgebruiker. |
| Opgenomen vermogen | 20 W |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 38,5 VA |
| Trafo hoogte | 75 mm |
| Trafo breedte | 40,5 mm |
| Trafo diepte | 80 mm |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |






























