SolarLED-tafellamp3-Step-Dim
Lillesol
IP44 3000K 45lm Edelstaal
IP44 3000K 45lm Edelstaal
Dit product is technisch helemaal oké, getest en heeft geen gebruikssporen. Er zijn alleen wat kleine beschadigingen aan de originele verpakking. De aangegeven streepjesprijs is de prijs voor een nieuw product.
- Productstaat: artikel is technisch in orde en volledig gecontroleerd
- Verschil met nieuw product: optische gebreken aan originele verpakking
- Kleurtemperatuur: 3000 K - warmwit
Solar LED-tafellamp 3-Step-Dim B-waar Lillesol IP44 3000K 45lm Edelstaal
- Productstaat: artikel is technisch in orde en volledig gecontroleerd
- Verschil met nieuw product: optische gebreken aan originele verpakking
- Kleurtemperatuur: 3000 K - warmwit
- Trapsgewijs dimbaar
- IP-bescherming: IP44 - spatwaterdicht
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 280 mm |
| Diameter | 200 mm |
| Gewicht netto | 795 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Kleur | Edelstaal |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Roestvrij | Roestvrij |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 3000 K |
| Nominale lichtstroom | 45 lm |
| lichtstroom LED-module | 75 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Ja |
| Dimmeregeling | met geïntegreerde schakelaar in 3 stappen dimbaar |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 8 W |
| levensduur van de batterij | 5 h |
| IP Bescherming | IP44 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 0,8 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 3,7 V |
| Soort spanning | DC |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |

































