Plug & ShineSet
LED-lichtobject Tree + Star
IP67 3000K 2,8W Wit
IP67 3000K 2,8W Wit
- Set bevat 1x 94184, 1x 94185, 1x 93926 en 1x 98848
- met grondpen voor bevestiging in de bodem
- Ook bruikbaar als kerstverlichting
Plug & Shine Set LED-lichtobject Tree + Star IP67 3000K 2,8W Wit
- Set bevat 1x 94184, 1x 94185, 1x 93926 en 1x 98848
- met grondpen voor bevestiging in de bodem
- Ook bruikbaar als kerstverlichting
- Kleurtemperatuur: 3000 K - warmwit
- Combineerbaar met alle armaturen en accessoires uit de Plug & Shine-serie
- IP-bescherming: IP67 - beschermd tegen tijdelijk onderdompelen
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 400 mm |
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 100 mm |
| Gewicht netto | 3452 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | hoekig |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Roestvrij | Roestvrij |
| Aansluitingen | |
|---|---|
| Stekker | Contourstekker (type C-CEE 7/17) |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) | F |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 160 lm |
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 3000 K |
| lichtstroom LED-module | 235 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimmeregeling | met dimmer |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 2,8 W |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Compatibel Smart Home techniek | Zigbee |
| Techniek | LED |
| Dimbaar | Ja |
| Toepassingen uitrusting | 2x |
| Vervangbaar | 3 lichtbron is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden. |
| Opgenomen vermogen | 2,8 W |
| Spanning | 230/24 V |
| Soort spanning | AC / DC |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |
| Smart Home | |
|---|---|
| Protocoltype | Zigbee 3.0 |
| Radiofrequentie | 2,4 GHz |
| Compatibele smart home-systemen | Amazon Echo Smart Speaker met Zigbee 3.0-interface|Philips Hue Bridge 2 en Pro (behalve Hue Entertainment) |























































