MaxLED 1000LED Strip
0,03m Warmwit
0,6W 1800lm/m 2700K
0,6W 1800lm/m 2700K
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Eenvoudig stekkersysteem voor probleemloze montage
MaxLED 1000 LED Strip Edge 0,03m Warmwit 0,6W 1800lm/m 2700K
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Eenvoudig stekkersysteem voor probleemloze montage
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 1,6 x B: 10 mm |
| Lengte | 0,03 m |
| Inkortbaarheid | kan niet worden ingekort |
| Gewicht netto | 14 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Kunststof |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Universeel |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | G |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 20000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 54 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Lumen per meter | 1800 lm/m |
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| lichtstroom LED-module | 54 lm |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimmeregeling | met Smart Home, met afstandsbediening |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 0,6 W |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | vast |
| Dimbaar | Ja |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Aantal LEDs per meter | 800 |
| Vervangbaar | 3 lichtbron is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden. |
| Opgenomen vermogen | 0,6 W |
| Spanning | 24 V |
| Soort spanning | DC |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| MM-teken | MM-teken |
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |





































