LED-wandinbouwlamp
Tsaro
hoekig 80x80mm 1W 80lm 230V 2700K Chroom mat
hoekig 80x80mm 1W 80lm 230V 2700K Chroom mat
- Energie-efficiënte besturing dankzij innovatieve 'Lead-' en 'Follower'-functie
- Oriëntatielicht voor gangen, trappen en looproutes
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
LED-wandinbouwlamp Tsaro hoekig 80x80mm 1W 80lm 230V 2700K Chroom mat
- Energie-efficiënte besturing dankzij innovatieve 'Lead-' en 'Follower'-functie
- Oriëntatielicht voor gangen, trappen en looproutes
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Voor standaard inbouwdozen voor apparaten met een diameter van 68 mm
- Wandinbouwlamp met geïntegreerde volger functie
- Keuze oppervlak van de diffusor-afscherming: glad/gestructureerd
- Voor de rechtstreekse 230 V-aansluiting
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 80 x B: 80 x T: 36 mm |
| Inbouwdiameter | 55 mm |
| Inbouwdiepte | 35 mm |
| diepte holle ruimte | 20 mm |
| Gewicht netto | 73 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | hoekig |
| Kleur | Chroom mat |
| Materiaal | Kunststof |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (LED Module) | E |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Nominale lichtstroom | 80 lm |
| lichtstroom LED-module | 120 lm |
| Uitstraalhoek | 100 ° |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Nee |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 14 W |
| IP Bescherming | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 1 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 3 lichtbron is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden.|6 bedrijfsapparaat is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden. |
| Opgenomen vermogen | 1,5 W |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |







































