Artikelnummer:
92414
LED-inbouwlamp
Nova Plus GU10 Flat
IP65 93mm 4,9W 550lm 230V dimbaar 2700K Wit mat
IP65 93mm 4,9W 550lm 230V dimbaar 2700K Wit mat
€ 33,95*
incl. btw
- Bijzonder vlakke GU10 Flat-reflector – ideaal bij minimale ruimtebehoefte
- Eenvoudige montage en achteraf inbouwen dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm
- Traploos dimbare helderheid
LED-inbouwlamp Nova Plus GU10 Flat IP65 93mm 4,9W 550lm 230V dimbaar 2700K Wit mat
De Wit mate NovaPlus inbouwlamp met 4,9 W overtuigt niet alleen door haar technische functies, maar ook door haar vlakke GU10 Flat reflector. Met een inbouwdiepte van slechts 55 mm is hij daarom ideaal voor inbouw in vlakke verlaagde plafonds. Dankzij de hoge IP65-bescherming is de inbouwlamp bijzonder robuust en kan ze ook zonder aarzeling in badkamers of buitenruimtes worden geïnstalleerd. De Kleurtemperatuur van 2700 K zorgt voor een aangenaam warmwit licht dat dankzij de draaifunctie precies daar kan worden gericht waar het nodig is. Indien nodig kan de helderheid traploos worden gedimd. De geïntegreerde geheugenfunctie save het laatst gekozen dimniveau tot de volgende keer dat de lamp wordt ingeschakeld. Dankzij de standaard boordiameter van 68 mm kan de armaturen voor de badkamer snel worden geplaatst en flexibel achteraf worden gemonteerd. Robuuste metalen ringen zorgen voor een hoogwaardige uitstraling en garanderen een langdurig gebruik.
- Bijzonder vlakke GU10 Flat-reflector – ideaal bij minimale ruimtebehoefte
- Eenvoudige montage en achteraf inbouwen dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm
- Traploos dimbare helderheid
- De geheugenfunctie slaat het laatst gebruikte niveau op tot de volgende keer dat het toestel wordt ingeschakeld
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- IP65 straalwaterdicht voor vochtige ruimtes of buitengebruik
- Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 93 mm |
| Inbouwdiameter | 83 mm |
| Inbouwdiepte | 75 mm |
| diepte holle ruimte | 60 mm |
| Gewicht netto | 277 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Bouwvorm lamp | Reflector |
| Kleur | Wit mat |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Roestvrij | Roestvrij |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Plafondmontage |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (LED Module) | E |
| Energieverbruik | 5 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 25000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Nominale lichtstroom | 550 lm |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Uitstraalhoek | 36 ° |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | met dimmer R+C vr elektr. trafo's+230 V lampen |
| Dimmeregeling | met dimmer |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Inclusief vervangbare lichtbron |
| Zwenkbereik voor IBL | 30 ° |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 62 W |
| IP Bescherming | IP65 plafondmontage |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Sokkel/Lampvoet | GU10 |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 4,9 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 1 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door de eindgebruiker. |
| Verstelbaarheid | zwenkbaar/kantelbaar |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |

























