Artikelnummer:
92339
LED-inbouwlamp
Nova GU10 Flat stijf
IP44 3x4,9W 3x550lm 230V 4000K Zwart mat
IP44 3x4,9W 3x550lm 230V 4000K Zwart mat
€ 39,95*
incl. btw
- Set bestaande uit 3 lampen inclusief LED-module
- Bijzonder vlakke GU10 Flat-reflector – ideaal bij minimale ruimtebehoefte
- Eenvoudige montage en achteraf inbouwen dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm
LED-inbouwlamp Nova GU10 Flat stijf IP44 3x4,9W 3x550lm 230V 4000K Zwart mat
De Zwart maten Nova Inbouwlampen in een praktische set van 3 met 3x4,9 W overtuigen niet alleen door hun technische functies, maar ook door hun vlakke GU10 Flat reflector. Met een inbouwdiepte van slechts 55 mm zijn ze daarom ideaal voor inbouw in vlakke verlaagde plafonds. Dankzij de hoge IP44-bescherming zijn de Inbouwlampen beschermd tegen spatwater en kunnen ze ook zonder aarzeling in badkamers of buitenruimtes worden geïnstalleerd. De Kleurtemperatuur van 4000 K zorgt voor functioneel neutraal wit licht. Dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm kunnen de armaturen voor de badkamer snel worden geïnstalleerd en flexibel achteraf worden gemonteerd. Robuuste metalen ringen zorgen voor een hoogwaardige uitstraling en garanderen een langdurig gebruik.
- Set bestaande uit 3 lampen inclusief LED-module
- Bijzonder vlakke GU10 Flat-reflector – ideaal bij minimale ruimtebehoefte
- Eenvoudige montage en achteraf inbouwen dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm
- Kleurtemperatuur: 4000 K - neutraal wit
- Geschikt voor vochtige ruimtes zoals badkamers dankzij beschermingsklasse IP44
- Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 78 mm |
| Inbouwdiameter | 68 mm |
| Inbouwdiepte | 55 mm |
| diepte holle ruimte | 40 mm |
| Gewicht netto | 480 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Kleur | Zwart mat |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Plafondmontage |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (LED Module) | E |
| Energieverbruik | 5 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 25000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Neutraal wit, 4000 K |
| Nominale lichtstroom | 550 lm |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Uitstraalhoek | 36 ° |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Nee |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Inclusief vervangbare lichtbron |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 62 W |
| IP Bescherming | IP44 plafondmontage |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Sokkel/Lampvoet | GU10 |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 4,9 W |
| Toepassingen uitrusting | 3x |
| Vervangbaar | 1 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door de eindgebruiker. |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |






















