Artikelnummer:
92324
LED-inbouwlamp3-Step-Dim
Nova GU10 Flat draaibaar
4,9W 550lm 230V dimbaar 2700K Wit mat
4,9W 550lm 230V dimbaar 2700K Wit mat
€ 20,95*
incl. btw
- Bijzonder vlakke GU10 Flat-reflector – ideaal bij minimale ruimtebehoefte
- Eenvoudige montage en achteraf inbouwen dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm
- Met de gewone lichtschakelaar in 3 trappen dimbaar
LED-inbouwlamp 3-Step-Dim Nova GU10 Flat draaibaar 4,9W 550lm 230V dimbaar 2700K Wit mat
Naast de technische functies is de Wit mate Nova inbouwlamp met 4,9 W bijzonder indrukwekkend dankzij de platte GU10 Flat reflector. Met een inbouwdiepte van slechts 55 mm is deze lamp daarom ideaal voor inbouw in vlakke verlaagde plafonds. De Kleurtemperatuur van 2700 K zorgt voor een aangenaam warmwit licht dat dankzij de draaifunctie precies kan worden gericht waar het nodig is. Indien nodig kan de helderheid in 3 stappen worden gedimd met een standaard lichtschakelaar. De geïntegreerde geheugenfunctie save het laatst geselecteerde dimniveau tot de volgende keer dat de lamp wordt ingeschakeld. Dankzij de standaard boordiameter van 68 mm kan de armaturen voor de badkamer snel worden geplaatst en flexibel achteraf worden gemonteerd. Robuuste metalen ringen zorgen voor een hoogwaardige uitstraling en garanderen een langdurig gebruik.
- Bijzonder vlakke GU10 Flat-reflector – ideaal bij minimale ruimtebehoefte
- Eenvoudige montage en achteraf inbouwen dankzij de standaard boorgatdiameter van 68 mm
- Met de gewone lichtschakelaar in 3 trappen dimbaar
- De geheugenfunctie slaat het laatst gebruikte niveau op tot de volgende keer dat het toestel wordt ingeschakeld
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Hoogwaardige materialen voor langdurig gebruik
| Afmeting | |
|---|---|
| Diameter | 84 mm |
| Inbouwdiameter | 68 mm |
| Inbouwdiepte | 55 mm |
| diepte holle ruimte | 40 mm |
| Gewicht netto | 152 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Vorm | rond |
| Bouwvorm lamp | Reflector |
| Kleur | Wit mat |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Montage | |
|---|---|
| Montageplaats aanbeveling | Plafondmontage |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (spectrum A-G) (LED Module) | E |
| Energieverbruik | 5 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 25000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Nominale lichtstroom | 550 lm |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Uitstraalhoek | 36 ° |
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimmeregeling | met normale lichtschakelaar in 3 stappen dimbaar |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Uitrusting | 4,9 W |
| Lichteigenschap | Inclusief vervangbare lichtbron |
| Zwenkbereik voor IBL | 50 ° |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 62 W |
| Sokkel/Lampvoet | GU10 |
| Techniek | LED |
| Verstelbaarheid | zwenkbaar/kantelbaar |
| Dimbaar | Ja |
| IP Bescherming | IP23 plafondmontage |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 1 lichtbron kan zonder permanente beschadiging van het armatuur vervangen worden door de eindgebruiker. |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |


























