HouseLED-wandarmatuur voor buiten
Ito Bewegingsmelder Horizontale uitlijning
IP44 227x164mm 3000K 6W 450lm 230V 65° Antraciet Metaal/Kunststof
IP44 227x164mm 3000K 6W 450lm 230V 65° Antraciet Metaal/Kunststof
- Met schemersensor
- Bewegingsmelder
- Voor de rechtstreekse 230 V-aansluiting
House LED-wandarmatuur voor buiten Ito Bewegingsmelder Horizontale uitlijning IP44 227x164mm 3000K 6W 450lm 230V 65° Antraciet Metaal/Kunststof
- Met schemersensor
- Bewegingsmelder
- Voor de rechtstreekse 230 V-aansluiting
- Kleurtemperatuur: 3000 K - warmwit
- IP44 - Bescherming tegen spatwater, ook buitenshuis
- LED-verlichtingsmiddel (vast ingebouwd) in de levering begrepen
| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 164 x B: 227 x T: 159 mm |
| Gewicht netto | 695 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Kleur | Antraciet |
| Materiaal | Metaal, Kunststof |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse (LED Module) | F |
| Levensduur | |
|---|---|
| Levensduur | 30000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 3000 K |
| Nominale lichtstroom | 450 lm |
| lichtstroom LED-module | 700 lm |
| Uitstraalhoek | 65 ° |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Nee |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Ingebouwde lichtbron (niet vervangbaar) |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 54 W |
| IP Bescherming | IP44 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse II |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 6 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 3 lichtbron is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden.|6 bedrijfsapparaat is niet vervangbaar, het armatuur moet vervangen worden. |
| Opgenomen vermogen | 7,5 W |
| Verstelbaarheid | zwenkbaar/kantelbaar |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 8,5 VA |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



























