Filament 230 V
LED-kogellamp E14
806lm 6,5W 2700K Helder
806lm 6,5W 2700K Helder
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Voor alle kleine lampen met E14
- Klassiek mooi
Filament 230 V LED-kogellamp E14 806lm 6,5W 2700K Helder
- Kleurtemperatuur: 2700 K - warmwit
- Voor alle kleine lampen met E14
- Klassiek mooi
- Ruimteverlichting rondom
- Efficiënte LED-techniek

| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 80 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Gewicht netto | 15 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Bouwvorm lamp | Druppel |
| Kleur | Helder |
| Materiaal | Glas |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energieverbruik | 7 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Lichtstroombehoud aan het einde van de nominale levensduur | 95 % |
| Aantal schakelcycli vóór een voortijdig defect >= | 50000 |
| Levensduur | 20000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Warmwit, 2700 K |
| Nominale lichtstroom | 806 lm |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Nee |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Lichtbron |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 60 W |
| Sokkel/Lampvoet | E14 |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 6,5 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Trafo | |
|---|---|
| schijnvermogen | 10 VA |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



























