Filament 230 V
LED-gloeilamp E27
806lm 7W 4000K Mat
806lm 7W 4000K Mat
- Kleurtemperatuur: 4000 K - neutraal wit
- Ruimteverlichting rondom
- Veelzijdige toepassingsmogelijkheden
Filament 230 V LED-gloeilamp E27 806lm 7W 4000K Mat
- Kleurtemperatuur: 4000 K - neutraal wit
- Ruimteverlichting rondom
- Veelzijdige toepassingsmogelijkheden
- Klassiek mooi
- Efficiënte LED-techniek

| Afmeting | |
|---|---|
| Afmetingen (Hoogte x Breedte x Diepte) | H: 106 mm |
| Diameter | 60 mm |
| Gewicht netto | 27 g |
| Design en materiaal | |
|---|---|
| Bouwvorm lamp | Standaardvorm |
| Kleur | Mat |
| Materiaal | Glas |
| Energieverbruik | |
|---|---|
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Energieverbruik | 7 kWh_1000h |
| Levensduur | |
|---|---|
| Lichtstroombehoud aan het einde van de nominale levensduur | 93 % |
| Levensduur | 15000 h |
| Lichteigenschappen | |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | Neutraal wit, 4000 K |
| Nominale lichtstroom | 806 lm |
| Kleurconsistentie (SDCM) | 6 |
| Kleurweergave index (CRI - Color Rendering Index) | > 80 Ra |
| Lampeigenschappen | |
|---|---|
| Dimbaar | Nee |
| inclusief verlichtingsmiddel | ja |
| Lichteigenschap | Lichtbron |
| Wattage-equivalent gloeilamp | 60 W |
| Sokkel/Lampvoet | E27 |
| Techniek | LED |
| Uitrusting | 7 W |
| Toepassingen uitrusting | 1x |
| Vervangbaar | 7 niet aangetast. |
| Verstelbaarheid | vast |
| Spanning | 230 V |
| Soort spanning | AC 50 Hz |
| Toebehoren | |
|---|---|
| Afstandsbediening | geen |
| Kenmerken | |
|---|---|
| WEEE-Reg.-nr. | DE 39236390 |



























